Plugins - Breadcrumb NavXT - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (197 entries)

en: $post global is not of type WP_Post
uk_UA: $post не тип WP_Post

en: $term global is not of type WP_Term
uk_UA: $term global не має типу WP_Term

en: $uid must not be null if message is dismissible
uk_UA: $uid не повинен бути недійсним, якщо повідомлення може бути скасовано

en: %s Archive Display
uk_UA: Відображення архіву %s

en: %s Hierarchy
uk_UA: %s ієрархія

en: %s Hierarchy Display
uk_UA: Відображення ієрархії %s

en: %s Hierarchy Referer Influence
uk_UA: %s Вплив ієрархічного реферера

en: %s Hierarchy Use Parent First
uk_UA: %s ієрархія, спочатку батько

en: %s Root Page
uk_UA: %s коренева сторінка

en: %s Template
uk_UA: %s Шаблон

en: %s Template (Unlinked)
uk_UA: %s Шаблон (неклікабельная)

en: &mdash; Select &mdash;
uk_UA: &mdash; Вибір &mdash;

en: 404
uk_UA: 404. Сторінку не знайдено

en: 404 Template
uk_UA: Шаблон тексту для 404 сторінки

en: 404 Title
uk_UA: Сторінка 404 (запиту, не знайдено)

en: A collection of settings most likely to be modified are located under this tab.
uk_UA: Під цією вкладкою розташована колекція налаштувань, які, швидше за все, буде змінено.

en: Adds a breadcrumb navigation showing the visitor&#39;s path to their current location. For details on how to use this plugin visit <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a>.
uk_UA: Додати "хлібні крихти", що показують відвідувачам шлях до їх поточного становища на сайті. Детальніше про встановлення та налаштування плагіна ви можете дізнатися на сайті <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a>.

en: Adds a breadcrumb trail to your sidebar
uk_UA: "Хлібні крихти" в вашому сайдбарі.

en: Allow the referring page to influence the taxonomy selected for the hierarchy.
uk_UA: Дозволити сторінці, що посилається, впливати на таксономію, обрану для ієрархії.

en: Articles by: %1$s
uk_UA: Статті по: %1$s

en: Attempt back migration now.
uk_UA: Спробувати міграцію зараз.

en: Attempt to fix settings now.
uk_UA: Спробувати виправити налаштування зараз.

en: Author Archives
uk_UA: Архіви по автору

en: Author Display Format
uk_UA: Формат імені автора

en: Author Root Page
uk_UA: Коренева сторінка автора

en: Author Template
uk_UA: Шаблон автора

en: Author Template (Unlinked)
uk_UA: Шаблон посилання на автора (неклікабельная)

en: Blog Breadcrumb
uk_UA: Посилання на блог

en: Breadcrumb NavXT Network Settings
uk_UA: Мережеві настройки

en: Breadcrumb NavXT Settings
uk_UA: Налаштування Breadcrumb NavXT

en: Breadcrumb Separator
uk_UA: Роздільник

en: Breadcrumb Separator (Higher Dimension)
uk_UA: Сепаратор Breadcrumb (більш високий розмір)

en: Breadcrumb trail in list form
uk_UA: Навігаційний шлях у формі списку

en: Breadcrumb trail with separators
uk_UA: Шлях з роздільниками

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Check out the documentation for more indepth technical information.
uk_UA: Перегляньте документацію, щоб отримати докладнішу технічну інформацію.

en: Complete now.
uk_UA: Зробити зараз.

en: Current Item
uk_UA: Поточна позиція

en: Date Template
uk_UA: Шаблон посилання на архів за датою

en: Date Template (Unlinked)
uk_UA: Шаблон дати (неклікабельная)

en: Dates
uk_UA: Дати

en: Default settings successfully installed.
uk_UA: Дефолтні настройки були вдало встановлені.

en: Deprecated
uk_UA: Застаріло

en: Donate
uk_UA: Пожертвувати

en: Error: The deprecated template tag %1$s found in setting %3$s. Please use %2$s instead.
uk_UA: Помилка: застарілий тег шаблону %1$s знайдено в налаштуванні %3$s. Натомість використовуйте %2$s.

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Fix now.
uk_UA: Виправити зараз.

en: For the settings on this page to take effect, you must either use the included Breadcrumb NavXT widget, or place either of the code sections below into your theme.
uk_UA: Щоб налаштування на цій сторінці набули чинності, ви повинні або використати включений віджет Breadcrumb NavXT, або розмістити один із наведених нижче розділів коду у своїй темі.

en: Found %u unknown legacy settings: %s
uk_UA: Знайдено %u невідомих застарілих налаштувань: %s

en: General
uk_UA: Загальні

en: Giving Back
uk_UA: Внести свій вклад

en: Go to %title%.
uk_UA: Перейти до %title%.

en: Go to PayPal to give a donation to Breadcrumb NavXT.
uk_UA: Перейти до сайту PayPal, щоб зробити пожертвування автору плагіна Breadcrumb NavXT.

en: Go to the %s support forum.
uk_UA: Перейти на форум підтримки %s.

en: Go to the %title% archives.
uk_UA: Перейдіть до архіву %title%.

en: Go to the %title% category archives.
uk_UA: Перейти до архіву рубрики %title%.

en: Go to the %title% tag archives.
uk_UA: Перейти до архівів для мітки %title%.

en: Go to the Breadcrumb NavXT online documentation
uk_UA: Перейдіть до онлайн-документації Breadcrumb NavXT

en: Go to the Breadcrumb NavXT support post for your version.
uk_UA: Перейдіть до запису підтримки Breadcrumb NavXT для вашої версії.

en: Go to the Breadcrumb NavXT tag archive.
uk_UA: Перейдіть до архіву тегів Breadcrumb NavXT.

en: Go to the Breadcrumb NavXT translation project.
uk_UA: Перейдіть до проекту перекладу Breadcrumb NavXT.

en: Go to the first page of posts by %title%.
uk_UA: Перейти до першій сторінки записів по %title%.

en: Go to the first page of search results for %title%.
uk_UA: Перейти до першій сторінки результатів пошуку для %title%.

en: Go to the guide on trimming breadcrumb title lengths with CSS
uk_UA: Перейдіть до посібника зі скорочення довжини навігаційних крихт за допомогою CSS

en: Hide the trail on the front page
uk_UA: Чи не показувати віджет на головній

en: Home Breadcrumb
uk_UA: Посилання на головну

en: Home Template
uk_UA: Шаблон посилання на головну

en: Home Template (Unlinked)
uk_UA: Шаблон посилання на головну (неклікабельная)

en: If you think you have found a bug, please include your WordPress version and details on how to reproduce the bug.
uk_UA: Якщо ви вважаєте, що знайшли помилку, додайте свою версію WordPress і докладні відомості про те, як відтворити помилку.

en: Ignore breadcrumb cache
uk_UA: Ігнорувати кеш хлібних крихт

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Import settings
uk_UA: Імпорт параметрів

en: Import settings from a JSON or XML file, export the current settings to a JSON file, or reset to the default settings.
uk_UA: Імпорт налаштувань з XML-файла, експорт налаштувань в XML-файл, або скидання налаштувань на дефолтні значення.

en: Import/Export/Reset
uk_UA: Імпорт / Експорт / Скидання

en: Importing settings from file failed.
uk_UA: Не вдалося імпортувати налаштування з файлу.

en: Indicates that the user is on a page other than the first of a paginated archive or post.
uk_UA: У поточній позиції буде вказано номер сторінки, якщо відвідувач знаходиться на сторінці, утвореної посторінковою навігацією.

en: Insufficient privileges to proceed.
uk_UA: Недостатньо прав для продовження.

en: Is your language not available? Visit the Breadcrumb NavXT translation project on WordPress.org to start translating.
uk_UA: Ваша мова недоступна? Відвідайте проект перекладу Breadcrumb NavXT на WordPress.org, щоб розпочати переклад.

en: Limit Title Length
uk_UA: Обмеження довжини заголовка

en: Limit the length of the breadcrumb title. (Deprecated, %suse CSS instead%s)
uk_UA: Обмеження довжини заголовка хлібних крихт (застаріло, %suse використовуйте CSS замість цього%s)

en: Link Current Item
uk_UA: Показувати поточну позицію у вигляді посилання

en: Link the breadcrumbs
uk_UA: Шлях у вигляді посилань

en: List
uk_UA: Список

en: Load default settings now.
uk_UA: Завантажити налаштування за умовчанням зараз.

en: Love Breadcrumb NavXT and want to help development? Consider buying the author a beer.
uk_UA: Вам подобається Breadcrumb NavXT і ви хочете допомогти в розробці? Подумайте про те, щоб купити автору пиво.

en: Main Site Breadcrumb
uk_UA: Посилання на головний сайт

en: Main Site Home Template
uk_UA: Шаблон посилання на головний сайт

en: Main Site Home Template (Unlinked)
uk_UA: Шаблон посилання на головний сайт (неклікабельная).

en: Mainsite Breadcrumb
uk_UA: Посилання на головний сайт

en: Max Title Length:
uk_UA: Максимальна довжина:

en: Maximum Title Length
uk_UA: Макс. довжина заголовка

en: Migrate now.
uk_UA: Мігрувати зараз.

en: Migrate the settings now.
uk_UA: Параметри оновлення для зараз.

en: Miscellaneous
uk_UA: Інше

en: No settings were imported. Settings from uploaded file matched existing settings.
uk_UA: Налаштування не імпортовано. Налаштування із завантаженого файлу збігалися з існуючими налаштуваннями.

en: One or more of your plugin settings are invalid.
uk_UA: Одна або більше налаштувань для плагіна невірні.

en: Online Documentation
uk_UA: Онлайн-документація

en: Output trail as:
uk_UA: Виводити шлях як:

en: Page %htitle%
uk_UA: Сторінка %htitle%

[ctx: Paged as in when on an archive or post that is split into multiple pages]
en: Paged Breadcrumb
uk_UA: Хлібні крихти по сторінках

[ctx: Paged as in when on an archive or post that is split into multiple pages]
en: Paged Template
uk_UA: Сторінковий шаблон

en: Place the blog breadcrumb in the trail.
uk_UA: Помістити посилання на блог в шлях.

en: Place the home breadcrumb in the trail.
uk_UA: Помістити посилання на головну сторінку блогу в шлях.

en: Place the main site home breadcrumb in the trail in an multisite setup.
uk_UA: Помістити посилання на головний сайт в шлях (при включеному режимі Мультисайт).

en: Place the page number breadcrumb in the trail.
uk_UA: Помістіть номер сторінки у слід.

en: Placed in between each breadcrumb.
uk_UA: Встановлюється між посиланнями.

en: Plain
uk_UA: Проста

en: Please include this message in your %sbug report%s.
uk_UA: Будь ласка, додайте текст в ваше %sповідомлення про помилку%s.

en: Post Formats
uk_UA: Формати записів

en: Post Parent
uk_UA: Під-сторінки

en: Post Types
uk_UA: Типи записів

en: Quick Start
uk_UA: Швидкий старт

en: Report a Bug
uk_UA: Звіт про помилку

en: Reset
uk_UA: Скидання

en: Resources
uk_UA: Ресурси

en: Reverse the order of the trail
uk_UA: Зворотнє сортування шляху

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Schema.org BreadcrumbList (RDFa)
uk_UA: Schema.org список хлібних крихт (RDFa)

en: Schema.org BreadcrumbList (microdata)
uk_UA: Schema.org список хлібних крихт (microdata)

en: Search Template
uk_UA: Шаблон пошуку

en: Search Template (Unlinked)
uk_UA: Шаблон посилання на сторінку з результатами пошуку (неклікабельная)

en: Search results for &#39;%1$s&#39;
uk_UA: Результати пошуку для запиту: &#39;%1$s&#39;

en: Select a JSON or XML settings file to upload and import settings from.
uk_UA: Виберіть XML-файл настройок для завантаження і імпорту.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings File
uk_UA: Файл налаштувань

en: Settings did not change, nothing to save.
uk_UA: Налаштування не змінилися, нічого зберігати.

en: Settings successfully imported from the uploaded file.
uk_UA: Налаштування вдало імпортовані з завантаженого файлу.

en: Settings successfully migrated.
uk_UA: Налаштування вдало оновлені.

en: Settings successfully reset to the default values.
uk_UA: Налаштування успішно скинуто до значень за замовчуванням.

en: Settings successfully saved.
uk_UA: Налаштування вдало збережені.

en: Settings successfully undid the last operation.
uk_UA: Остання операція була вдало скасована.

en: Settings were not saved.
uk_UA: Параметри не були збережені.

en: Show the breadcrumb for the %s post type archives in the breadcrumb trail.
uk_UA: Показати навігаційний шлях для архівів типу запису %s у навігаційному шляху.

en: Show the hierarchy (specified below) leading to a %s in the breadcrumb trail.
uk_UA: Показати ієрархію (певну нижче), що вказує на %s в хлібних крихтах.

en: Some settings were not saved.
uk_UA: Деякі настройки не були збережені.

en: Styling
uk_UA: Дизайн

en: Tags
uk_UA: Позначки

en: Taxonomies
uk_UA: Таксономії

en: Text to show before the trail:
uk_UA: Текст, що виводиться перед шляхом:

en: The ID of the author to retrieve the breadcrumb trail for.
uk_UA: ID автора для отримання закінчення хлібних крихт.

en: The ID of the post (any type) to retrieve the breadcrumb trail for.
uk_UA: ID записи (будь-якого типу) для отримання закінчення хлібних крихт.

en: The ID of the term to retrieve the breadcrumb trail for.
uk_UA: ID елемента для отримання закінчення хлібних крихт.

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages and the breadcrumb is not linked.
uk_UA: Шаблон посилання на сторінку з результатами пошуку (коли сторінка з результатами пошуку розділена посторінковою навігацією і коли посилання на сторінку з результатами пошуку неклікабельна).

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages.
uk_UA: Шаблон посилання на сторінку з результатами пошуку (використовується тільки, коли сторінка з результатами пошуку розділена посторінковою навігацією).

en: The following settings were not saved:
uk_UA: Наступні настройки не були збережені:

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show.
uk_UA: Шлях буде будуватися за обраною ієрархії.

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show. Note that the "Post Parent" option may require an additional plugin to behave as expected since this is a non-hierarchical post type.
uk_UA: Ієрархія, згідно з якою будуть виведені "хлібні крихти". Пам'ятайте, що при виборі "Post Parent" потрібен додатковий модуль, так це не ієрархічний тип записів.

en: The settings for all post types (Posts, Pages, and Custom Post Types) are located under this tab.
uk_UA: Налаштування для всіх типів записів (записи, сторінки, записи довільного типу).

en: The settings for all taxonomies (including Categories, Tags, and custom taxonomies) are located under this tab.
uk_UA: Налаштування таксономій (рубрики, мітки і довільні таксономії).

en: The settings for author and date archives, searches, and 404 pages are located under this tab.
uk_UA: Налаштування архівів за автором, датою, пошуку і 404 помилки.

en: The taxonomy of the term to retrieve the breadcrumb trail for.
uk_UA: Таксономія елемента для отримання закінчення хлібних крихт.

en: The template for %s breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
uk_UA: Шаблон для навігаційних шляхів %s, використовується лише тоді, коли навігаційні шляхи не пов’язані.

en: The template for %s breadcrumbs.
uk_UA: Шаблон для %s шляху.

en: The template for 404 breadcrumbs.
uk_UA: Шаблон тексту в шляху для 404 сторінки.

en: The template for author breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
uk_UA: Шаблон посилання на автора (коли посилання на автора неклікабельна).

en: The template for author breadcrumbs.
uk_UA: Шаблон посилання на автора.

en: The template for category breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
uk_UA: Шаблон посилання на рубрику (коли посилання на рубрику неклікабельна).

en: The template for category breadcrumbs.
uk_UA: Шаблон для категорії панірувальні сухарі.

en: The template for date breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
uk_UA: Шаблон посилання на архів за датою (коли посилання на архів за датою неклікабельна).

en: The template for date breadcrumbs.
uk_UA: Шаблон посилання на архів за датою.

en: The template for paged breadcrumbs.
uk_UA: Шаблон для сторінок з посторінковою навігацією.

en: The template for post format breadcrumbs.
uk_UA: Шаблон посилання на свій формат записів

en: The template for post_format breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
uk_UA: Шаблон посилання на свій формат записів (коли посилання на свій формат записів неклікабельна).

en: The template for tag breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
uk_UA: Шаблон посилання на мітку (коли посилання на мітку неклікабельна).

en: The template for tag breadcrumbs.
uk_UA: Шаблон для тегів навігаційній стежки.

en: The template for the home breadcrumb, used when the breadcrumb is not linked.
uk_UA: Шаблон посилання для головної сторінки блогу (коли посилання на головну неклікабельна).

en: The template for the home breadcrumb.
uk_UA: Шаблон посилання для головної сторінки блогу.

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments and when the breadcrumb is not linked.
uk_UA: Шаблон посилання на головний сайт (використовується тільки при включеному режимі Мультисайт і тільки, коли посилання на головний сайт неклікабельна).

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments.
uk_UA: Шаблон посилання на головний сайт (використовується тільки при включеному режимі Мультисайт).

en: There are several guides, tutorials, and how tos available on the author's website.
uk_UA: На веб-сайті автора є кілька посібників, навчальних посібників і інструкцій.

en: Tips for the settings are located below select options.
uk_UA: Різні підказки по роботі з плагіном.

en: Title Length
uk_UA: Довжина заголовка

en: Title:
uk_UA: Заголовок:

en: Translate
uk_UA: Перекласти

en: Tutorials and How Tos
uk_UA: Підручники та інструкції

en: Undo
uk_UA: Скасувати

en: Undo the last undo operation.
uk_UA: Скасувати скасування останньої операції.

en: Undo the options import.
uk_UA: Скасувати імпорт налаштувань.

en: Undo the options reset.
uk_UA: Скасувати скидання параметрів.

en: Undo the options save.
uk_UA: Скасувати збереження налаштувань.

en: Use the parent of the %s as the primary hierarchy, falling back to the hierarchy selected below when the parent hierarchy is exhausted.
uk_UA: Використовувати батьківську %s як первинну ієрархію, використовувати ієрархію нижче як запасний варіант після витрачання батьківської ієрархії.

en: Using the code from the Quick Start section above, the following CSS can be used as base for styling your breadcrumb trail.
uk_UA: Наступний CSS-код може бути використаний для оформлення стилю шляху.

en: Warning: Individual site settings may override any settings set in this page.
uk_UA: Увага: налаштування індивідуального сайту можуть мати найвищий пріоритет будь-яку настройку на цій сторінці.

en: Warning: Individual site settings will override any settings set in this page.
uk_UA: Увага: налаштування індивідуального сайту перезапишуть будь-яку настройку, зазначену на цій сторінці.

en: Warning: No BCN_SETTINGS_* define statement found, defaulting to BCN_SETTINGS_USE_LOCAL.
uk_UA: Увага: не знайдений аргумент BCN_SETTINGS_*, будуть встановлені значення за замовчуванням BCN_SETTINGS_USE_LOCAL.

en: Warning: The post type %1$s (%2$s) was registered after the Breadcrumb NavXT default settings. It will not show up in the settings.
uk_UA: Попередження: тип публікації %1$s (%2$s) було зареєстровано після налаштувань за замовчуванням Breadcrumb NavXT. Він не відображатиметься в налаштуваннях.

en: Warning: The taxonomy %1$s (%2$s) was registered after the Breadcrumb NavXT default settings. It will not show up in the settings.
uk_UA: Попередження: таксономію %1$s (%2$s) було зареєстровано після налаштувань за замовчуванням Breadcrumb NavXT. Він не відображатиметься в налаштуваннях.

en: Warning: Your network settings may override any settings set in this page.
uk_UA: Попередження: ваші налаштування мережі можуть перевизначати будь-які налаштування, встановлені на цій сторінці.

en: Warning: Your network settings will override any settings set in this page.
uk_UA: Увага: ваші мережеві настройки перезапишуть будь-яку настройку, зазначену на цій сторінці.

en: Yes
uk_UA: Так

en: Your PHP version is too old, please upgrade to a newer version. Your version is %1$s, Breadcrumb NavXT requires %2$s
uk_UA: Ваша версія PHP застаріла, будь ласка оновіть її. У вас версія %1$s, Breadcrumb NavXT вимагає %2$s

en: Your plugin install is incomplete.
uk_UA: Встановлення плагіна не завершено.

en: Your settings are for a newer version of this plugin.
uk_UA: Ваші налаштування зроблені для більш нової версії цього плагіна.

en: Your settings are for an older version of this plugin and need to be migrated.
uk_UA: Ваші налаштування зроблені для старої версії цього плагіна і повинні оновлені.

en: adminKit::message is deprecated, use new adminkit_messages instead.
uk_UA: adminKit::message застаріло, використовуйте нові adminkit_messages замість цього.

en: bcn_breadcrumb::type must be an array
uk_UA: bcn_breadcrumb::type повинен бути масивом

en: display_name uses the name specified in "Display name publicly as" under the user profile the others correspond to options in the user profile.
uk_UA: display_name відображає ім'я автора так, як зазначено у нього в профілі в опції "Відображати як".
